Broneeri aeg sekunditega

SmartBron on mõeldud kõigile, kelle teenused vajavad eelnevat aja broneerimist ja kes tahavad pakkuda oma klientidele vabadust ja mugavust. Kui lisad SmartBroni võimaluse oma veebilehele, on klientidel võimalus tellida teenuseid just neile sobival ajahetkel - kiirelt, lihtsalt ja privaatselt.

Allpool on lühike ülevaade, milline paistab SmartBron sinu kliendile ja milline ettevõtte adminile.

Kliendi vaade

 

1  Teenuste valik

Ülevaatlikust nimekirjast saab valida kiirelt vajamineva teenuse (või mitu). Nimetuse juures näeb kohe ka selleks kuluvat aega ja maksumust, nii saab klient oma aega paremini planeerida.

Vali teenus

2  Sobiva aja leidmine

Vaba aega saab otsida otse kalendrist või liikudes edasi ühe päeva kaupa. Iga päeva kohta näeb klient hetkega, kes saavad sel päeval soovitud teenust pakkuda ja millised on broneerimiseks vabad ajad.  

Vali teenindaja

 

 

 

3  Kontaktid ja kinnitus

Kui kõik on paigas, sisestab klient oma nime ja kontakti (telefoni ja/või e-maili) ning kinnitab broneeringu. Broneeringu kokkuvõte saadetakse talle automaatselt e-maili peale.

Kinnita

Ja ongi kõik!

Nagu nägid, võtab aja broneerimine SmartBroniga ainult hetke ja on imekerge. Sinu kliendid hindavad seda!

 
 

Admini vaade

 

Sisesta teenused

Lisa kõik pakutavad teenused koos kestuse, hinna ja pikema kirjeldusega. Kui sinu ettevõtte veebis on olemas eraldi leht, mis konkreetset teenust kirjeldab, saad sellele lisainfona viidata.

Sisesta teenused

Sisesta töötajad

Lisa iga töötaja kohta nimi, soovi korral ka pilt ja pikem kirjeldus oskuste kohta. Seadista igale töötajale personaalne töögraafik ja teenused, mida ta pakub.

Sisesta töötajad

 

 

 

Halda kalendrit

Kalendris näed kõiki broneeringuid iga töötaja kohta erineva värvikoodiga. Seejuures saad kalendrit väga paindlikult sättida: vaadata nädala või päeva vaadet, vaadata ainult kindlaksmääratud töötajaid, teenusgruppe, jne.

Kalender

Broneeri adminina

Kui klient teeb broneeringu näiteks telefoni või meili teel, saad ise adminina uue broneeringu lisada. Adminina on sul toimetamiseks suuremad õigused, näiteks saad sisestada omavahel kattuvaid broneeringuid, muuta olemasolevate broneeringute infot jne.

Broneeri kalendris

 
 
 

SmartBron on veebipõhine broneerimistarkvara | SmartBron OÜ | reg nr 12419224 | info at smartbron dot ee